Mama, która preferuje ekologiczny styl życia.

Są różne mamy i różne metody wychowywania dzieci, ale coraz częściej mama to obecnie ekologiczna mama. Bowiem wszystko to, co wiąże się z ekologią i zdrowym stylem życia nabrało dla kobiet dużego znaczenia. Dlatego kiedy zostają one mamami starają się ten styl życia kontynuować, a co więcej, zaszczepić swoim dzieciom.

Bowiem ekologiczna mama to nie tylko taka, która kupuje dla swojego dziecka ekologiczne produkty, ale również dba o to, aby od małego zwracało ono uwagę na otaczający je świat i starało się żyć w zgodzie z przyrodą. Dlatego często ekologiczna mama uczy swoje dziecko szacunku do zwierząt. Nie zabiera go do cyrku czy zoo, ale raczej zabiera je na spacery do lasu, gdzie zwierzęta żyją na wolności. Oczywiście ekologiczna mama to zazwyczaj wegetarianka. Nie tylko nie spożywa mięsa, ale dba o to, aby warzywa i inne produkty, które je ona i jej dzieci były w pełni naturalne i pochodziły z pewnych źródeł.

Oczywiście także kosmetyki i środki czystości. Bowiem ekologiczna mama używa tylko takich produktów, które są zdrowe dla skóry dziecka i nie były testowane na zwierzętach. Jeśli chodzi o pielęgnację to jej ważnym elementem jest także używanie pieluch. Muszą być one wielorazowe, nie jednorazowe.

 

Afera Panamska Badania NPS - tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *