content top

Drugi średni indeks

Drugi średni indeks

W historii Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie przy ulicy Książęcej mieliśmy już do czynienia z trzema różnymi indeksami średnimi. O ile duże spółki w niezmienionej formule notowane są

Czytaj dalej

Ryzyko w banku

Ryzyko w banku

Czasami dzieje się tak, że poszczególne osoby chcą zaoszczędzić troszkę pieniędzy. Oznacza to, że szukają one różnego typu możliwości, jakie są w zasięgu rąk. Prawda jest taka, że ciekawą opcją wydają się papiery

Czytaj dalej

ekologią za pan brat

ekologią za pan brat

Wiele osób zwraca uwagę na znaczenie ekologii w naszym życiu. Coraz więcej osób wybiera takie postępowanie, które uwzględnia ekologię, jako element codzienności. Dlatego też coraz bardziej promowane jest ekologiczne macierzyństwo.

Wiele kobiet zwróciło na nie uwagę, bo ambasadorką takiego wychowywania dzieci jest znana, polska piosenkarka Reni Jusis. Ta ekologiczna mama tłumaczy innym kobietom, jak wychowywać dzieci i być w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Pojawia się w rozmowach wiele wątków związanych z ekologią. Bowiem ekologiczna mama to taka, która nie tylko zwraca uwagę na to, jak pielęgnować noworodka oraz jak go żywić, ale także taka, która uczy dziecko pewnych zasad.

Czytaj dalej

Mama, która dba o środowisko naturalne.

Mama, która dba o środowisko naturalne.

Są różne mamy, również takie, które uważają, że dobra mama to ekologiczna mama. Bowiem jest ona dobra nie tylko dla dziecka, ale także dla środowiska naturalnego. A to, co dobre dla ziemi, dobre również dla dziecka, bowiem jest ono przecież jej częścią. Takie myślenie, przyjazne środowisku, jest coraz bardziej popularne.

Czytaj dalej

Ekologia od małego.

Ekologia od małego.

Często się mówi, że jakieś przyzwyczajenia wyssaliśmy z mlekiem matki. Tak też może być z ekologicznym stylem życia. Bowiem ekologiczna mama to ekologiczne dziecko, a ekologiczne dziecko to, w przyszłości, ekologiczny dorosły. A więc od mamy wiele zależy. Dlatego też, jeśli planujemy zostać mamami lub też wiemy, że nimi zostaniemy na pewno powinniśmy się zastanowić czy nie warto skłonić się ku ekologii i wychować w jej duchu swoje pociechy.

Czytaj dalej

Mama, która preferuje ekologiczny styl życia.

Mama, która preferuje ekologiczny styl życia.

Są różne mamy i różne metody wychowywania dzieci, ale coraz częściej mama to obecnie ekologiczna mama. Bowiem wszystko to, co wiąże się z ekologią i zdrowym stylem życia nabrało dla kobiet dużego znaczenia. Dlatego kiedy zostają one mamami starają się ten styl życia kontynuować, a co więcej, zaszczepić swoim dzieciom.

Czytaj dalej
content top